Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarında kullanılan her marka ve model beyaz eşyanın bakımından montajına, arızasından aksesuar teminine kadar her aşamada yanında olan yetkiliabi.com Bosch teknik servisi hizmetleri tecrübeli kadrolarla verilir.

Derin Dondurucularda Karşılaşılan Arızalar ve Çözümleri

Benzer çalışma prensiplerine sahip olan Bosch derin dondurucu arızaları ve çözümleri de benzerlik gösterir. Konusunda teknik bilgiye sahip olan ekiplerle kesintisiz olarak sunduğumuz hizmetler, müşteri memnuniyeti ve beklentilerine odaklıdır. Derin dondurucularda sık karşılaşılan arızalar arasında;

 * Yeterli soğutmanın olmaması

 * Aşırı ısınma

 * Kötü koku ve lekelenme

 * Su akıtma sayılabilir.

Dönem dönem kullanıcı hatası veya teknik sebeplerle arıza oluşturan derin dondurucular, uzman ekiplere emanet edilerek yaşanan problem kısa sürede ortadan kaldırılabilir. Özellikle kalabalık ailelerle buzdolabının yeterli gelmediği zamanlarda yaşam kalitesine pozitif katkı veren derin dondurucular, çalışan anneler için de hayat kurtarıcı değere sahiptir.

Bosch Derin Dondurucu Modelleri

Birbirinden farklı özellik ve kapasiteye sahip olan Bosch derin dondurucu çeşitleri sağlıklı beslenmek isteyen bilinçli tüketicilerin son tercihidir. Fiyat aralığı, dondurucu özellikleri, enerji sınıfı, hacim, ses seviyesi, renk ve derinlik filtreleri kullanılarak en kısa zamanda ihtiyacınız olan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Tercihinizi en çok satan modellerden yana kullanabilirsiniz.

Sahip oldukları teknolojiler ve hacme göre değişen Bosch derin dondurucu fiyatları sunulan uygun ödeme koşulları sayesinde hemen her eve girmeyi başarmıştır. Günlük hayata konfor katan ve en önemlisi sağlıklı sebze ve meyvenin yılın 365 günü ilk günkü tazeliğinde tüketilmesini sağlayan dondurucular, kullanım kılavuzunda önerilen şekilde çalıştırılarak uzun ömürlü kullanım ve verim elde edilebilir.

Bosch Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Konusunda uzman ve çözüme odaklı ekiplerle sunduğumuz yetkiliabi.com hizmetlerine online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yeni aldığınız cihazın montajı ve Bosch derin dondurucu ayarları doğru bir şekilde yapılırsa alınacak verim de aynı ölçüde artacaktır.

Farklı marka ve model beyaz eşyalarda yaşanan her türlü arıza giderim talebi kayıt açıldıktan itibaren 1 saat içerisinde karşılanır. Yaşanan sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi ve tekrar etmemesine odaklanan servislerimiz, parça değişiminde 1 yıl ilave garanti süresi verilerek tamamlanır.

7/24 Hemen Ara