Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlara akılcı ve kesin çözümler sunuyoruz. 20 yılın verdiği tecrübe ve deneyimle Bosch servisi olarak derin dondurucularınızın kurulumu, bakımı ve tamiri hizmetlerini veriyoruz. En uygun fiyat garantisi ve çözüm odaklı çalışmamızla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Derin Dondurucularda Görülen Genel Arızalar

Derin dondurucunuzun markası ne olursa olsun, profesyonel ve uzman ekibimiz, yerinde arıza tespiti yapıyorlar. Derin dondurucunuzla sorun yaşadığınızda servisimizi aramadan önce Bosch derin dondurucu arızaları ve çözümleri hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Derin dondurucunuzun modeline göre, üzerinde hata kodları veya uyarı ışıkları yanabilir. Bunların ne anlama geldiğini, kılavuz kitapçığınızda bulabilirsiniz. İsterseniz servisimizi arayıp, hatanın ne anlama geldiğini sorabilirsiniz.

Derin Dondurucu Üzerindeki Işıkların Anlamları

Bosch derin dondurucularda elektronik ısı kontrolü bulunuyor. İç kapağa baktığınızda Bosch derin dondurucu arıza kodları olarak uyarı ve ısı ayar ışıklarını görebilirsiniz. Her ışığın bir anlamı vardır.

1- Derin dondurucu yeşil ışığı yanıyor; makinenin elektriğe bağlandığını ve normal çalıştığını gösterir.

2- Derin dondurucu sarı (turuncu) ışığı yanıyorsa; dondurucunun hızlı modda çalıştığını gösteriyor. Hızlı moddan çıkmak isterseniz sarı düğmeye tekrar basabilirsiniz.

3- Derin dondurucu kırmızı ışığı yanıyorsa; kırmızı ışık Bosch derin dondurucu arıza ışığı demektir. İlk çalıştırmanızda 15-45 dakika yanıp, sönmesi gerekiyor. Aşırı ısınmalarda bu ışık yanar. Kırmızı ışık hala yanmaya devam ediyorsa sorun var demektir.

 - Kapağı doğru kapatıp, kapatmadığınızı kontrol edin.

 - Derin dondurucunun bir ısı kaynağına yakın olup olmadığına bakınız.

 - Dondurucunun iç duvarında buzlanma olup olmadığını kontrol edin. Eğer buzlanma varsa buz çözme işlemini uygulayınız. Bu işlemleri uygulamanıza rağmen Bosch derin dondurucu arıza lambası yanmaya devam ediyorsa, servisinizle irtibata geçiniz.

Bosch Derin Dondurucu Servisi

Derin dondurucunuz arıza verdiğinde online olarak yetkiliabi.com veya 4446010 çağrı hattından bize ulaşabilirsiniz. Servis kaydınız oluşturulduktan sonra uzman ekibimiz, hızlı şekilde verdiğiniz adrese geliyor. Yerinde arıza tespit ve onarım hizmetini veriyoruz. Sorununuza, hızlı, güvenli ve kaliteli çözüm üretiyoruz. Arızalanan parçanızın yerine orijinal bosch yedek parça kullanıyoruz. Yetkiliabi.com güvencesiyle bir yıllık garanti kapsamına alınmış oluyorsunuz.

7/24 Hemen Ara