Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile Profilo beyaz eşya çeşitlerimiz konusunda akılcı çözümlerle hizmet sağlamaktayız. Kurumsal bir yapı altında sizlere sunduğumuz Profilo teknik servis desteğini, eğitimli ve uzman kadro bünyesinde ele almaktayız. Söz verdiğimiz zaman içerisinde adresinize gelerek, Profilo arızaları olsun her türlü problem için etkin yöntemler üzerinden müdahale gerçekleştiriyoruz. Hata kodları ya da farklı mekanik problemler karşısında, Profilo buzdolabı ve tüm beyaz eşyalarınız için çağrı merkezimizden arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Profilo Teknik Servis Hizmeti

Farklı beyaz eşya ürünleriniz konusunda bize güvenebilirsiniz. Yenilikçi hizmet anlayışımız ve tam donanımlı ekipmanımız eşliğinde, gezici araç servislerimizle yerinde müdahale gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak Profilo çamaşır makinesi ve diğer bütün beyaz eşyalarınız adına montaj, arıza ve bakım hizmetlerini kurumsal bir anlayışla sunmaktan gurur duyarız. Hızlı ve güvenilir hizmet politikamızla her türlü arıza tespiti üzerinden çözüme yönelik doğru yaklaşımlarla cihazınızın yeniden kullanılır gelmesine olanak tanıyoruz.

Beyaz Eşyalarda Meydana Gelen Genel Arızalar Nelerdir?

Beyaz eşyaların modelleri değişkenlik gösterse dahi çalışma prensipleri birbirine benzer. Burada önemli olan Profilo bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar konusunda ortak çözümler sağlayacak destek vermektir. Beyaz eşya teknik servisi konusunda her türlü hizmeti sağladığımız çalışmalarımız doğrultusunda; en iyi desteği alabilmek için yetkiliabi.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Beyaz eşyalar konusunda yaşanan bazı arızalar şöyle sıralanabilir.

 - Cihazların gürültülü çalışması

 - Çamaşır makineleri için sıkma esnasında titreşim yaratması

 - Klimalarda polen, toz ve benzeri kirlerin yanı sıra mekanik arızalar

 - Bulaşık makineleri konusunda su doldurma ve boşaltma sorunları

 - Tüm beyaz eşyalar için modele göre hata kodu arızası

Bu gibi daha pek çok problem karşısında, eğitimli teknisyenlerimiz süreci en iyi şekilde tamamlamaktadır. Böylece cihazınızı tekrar uzun ömürlü, sağlıklı ve yüksek performans altında değerlendirebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Uzman kadromuz ile gezici araç servislerimiz eşliğinde, aynı gün içerisinde adresinize ulaşmak. Buzdolabı, çamaşır makinesi veya Profilo klima ile bütün farklı cihazlarınız konusunda çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun için 4446010 numarasını tuşlayabilir ve gerekli bilgileri detaylı şekilde iletebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla her türlü onarım, bakın ve garantili yedek parça temini en iyisini sağlamaktan gurur duyarız.

 

7/24 Hemen Ara