Beyaz eşya teknik servis hizmeti olarak çekmeceli derin dondurucu ve diğer tüm modelleriniz için akılcı çözümlerle hizmet sunuyoruz. Yaşanılan difriz sorunu ve farklı problemler adına çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı bırakabilirsiniz. Sorun çıkaran no frost derin dondurucu ürünleriniz konusunda bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz ayrıca mini derin dondurucu çeşitleri için de geçerlidir. Montaj, periyodik bakım ve onarım hizmeti kapsamında 3 çekmeceli derin dondurucu çeşitleri adına, yılların getirdiği tecrübe ile en iyi desteği sunmaktayız.

Derin Dondurucularda Yaşanan Arızaları Nelerdir?

Tasarım itibarıyla 5 çekmeceli derin dondurucu veya diğer tüm modeller açısından farklı arızalar meydana gelebilmektedir.

 - Soğutma problemi

 - Gürültülü çalışma sorunu

 - Kondanser kaynaklı arıza

 - Farklı profilo derin dondurucu çeşitleri için buz çözme arızası

 - Sistem hata kodları üzerinden arızalar

Bu gibi tüm problemler karşısında 7 çekmeceli derin dondurucu ile her türlü model için etkin yöntemler üzerinden müdahale gerçekleştirmekteyiz.

Farklı Derin Dondurucu Modelleri İçin Teknik Servis Hizmeti

Kurumsal hizmet anlayışıyla ele aldığımız dikey derin dondurucu gibi tüm modelleriniz adına mobil olarak adresinize ulaşmaktayız. Üretim açısından sandık tipi derin dondurucu veya tasarımı ne olursa olsun, tam donanımlı ekipman ile eğitimli kadromuz bünyesinde çözüm üretmekteyiz. Özellikle küçük derin dondurucu içerisinde yaşanan hata kodu problemleri karşısında, raporlama üzerinden müdahale sağlıyoruz. Hızlı servis ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hizmet politikamızla, her türlü derin dondurucu modelleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Profesyonel Derin Dondurucu Teknik Servis Hizmeti

Derin dondurucular model açısından pek çok çeşide ayrılmaktadır. Ancak çalışma prensibi konusunda birbirine benzerlik gösterir. Bu bağlamda raflı derin dondurucu veya bütün farklı modelleri için, kısa süre içerisinde çözüme yönelik ilgili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz, yüksek teknolojiye sahip cihazlar eşliğinde 1 yıl parça garantisi üzerinden servis desteği sağlamaktadır.

Profilo Derin Dondurucu Servisi

Her türlü arıza için tamirat, onarım, periyodik bakım ve montaj ile garantili yedek parça konusunda yetkiliabi.com sitesi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmet talebini 4446010 çağrı merkezi üzerinden oluşturmanız mümkün. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile ele aldığımız mini dondurucu ve tüm derin dondurucular için, aynı gün servis anlayışımızla soruna anında müdahale sağlamaktayız.

 

7/24 Hemen Ara