Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Çağımızda yaşanan beyaz eşya arızaları konusunda Lg için akılcı çözümlerle destek sağlamaktayız. Çalışmalarımız Lg çamaşır makinesi ile beraber bütün farklı beyaz eşyalar için geçerlidir. Montaj, periyodik bakım, 1 yıllık garantili yedek parça temini ve onarım hizmetini güvenle elde edebilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübe ile beraber Lg beyaz eşya ürünleriniz konusunda, yerinde çözüm gerçekleştiriyor ve takibini sürdürüyoruz. Farklı kodlar üzerinden ya da değişik mekanik sorunlar karşısında, Lg arızaları için en iyi hizmeti uzman kadromuz eşliğinde sunmaktan gurur duyarız.

Beyaz Eşyalarda Karşılaşılan Genel Arızaları Nelerdir?

Her birinin amacı ve teknolojik yapısı farklılık gösterse dahi, beyaz eşya modelleri sorunlar kapsamında benzerlik yaratır. Tabii buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ocak gibi daha pek çok ürün için arızalar değişkenlik yaratabilir. Ancak uzman kadromuz Lg teknik servis hizmetine ortak çözüm yöntemleri ile ele alarak gerçekleştirmektedir.

 - Çamaşır ve bulaşık makineleri için su doldurma ile boşaltma sorunu

 - Buzdolabı konusunda meydana gelen donma ve soğutmama problemi

 - Ocaklar için ateşleme sorunu ya da kıvılcım etmeni

 - Her Lg beyaz eşya ürünü konusunda arıza kod sistem sorunu

 Bu gibi daha pek çok problem karşısında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Lg Beyaz Eşya Servisi

Hizmet anlayışıyla Lg buzdolabı ve diğer tüm beyaz eşya ürünleri konusunda en iyi teknik servis desteğini sağlamaktan gurur duyarız. Teknik servis talebi oluşturma yetkiliabi.com adresimizi kullanabilirsiniz. Yaşanabilecek olası arızalar ile birlikte Lg bulaşık makinesi bütün beyaz eşyalar için montaj, tamirat, periyodik bakım ve yedek parça temini gibi pek çok hizmetini elde edebilirsiniz. Uzman servis kadromuz ile arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde adresinize ulaşmaktayız. Gezici servis araçlarımız tam donanımlı ekipman eşliğinde, soruna etkili müdahale gerçekleştirmek için tüm teknolojik cihazlara sahiptir.

Lg Beyaz Eşya Servis Hizmeti

Ne zaman isterseniz profesyonel beyaz eşya teknik servis olarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine yönelik ilkeli anlayışımız eşliğinde, Lg fırın ürünleriniz için aramanızı bekliyoruz. İster online ister 4446010 çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı bırakmanız mümkün.

 

 

 

7/24 Hemen Ara