Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip beyaz eşya buzdolabı ürünleriniz için akılcı çözümlerle en iyi teknik servis desteğini sunuyoruz. Ürünlerimiz küçük buzdolabı ya da büyük ebatlı tasarımlar olsun fark etmeden, ortak şekilde tüm sorunlar adına çözüm yöntemleri geliştirmekteyiz. Hizmetlerimiz ayrıca derin donduruculu buzdolabı ürün çeşitleri için de geçerlidir.

Meydana gelen mekanik problemler ya da arıza kod üzerinden tüm LG arıza sorunları karşısında bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız olası yaşanılacak tüm sorunlar için, LG beyaz eşya ürünleri adına doğru çözümler sağlamaktadır.

Buzdolaplarında karşılaşılan genel arızaları nelerdir?

Genel itibariyle teknolojik açıdan benzerlik gösteren no frost ile beraber bütün buzdolapları, sorun açısından ortak özellikler meydana getirir. Yaşadığınız sorunlar LG renkli buzdolabı ve diğer bütün modeller için farklılık yaratabilir.

 - Farklı buzdolabı motoru sorunları

 - Ayrıca buzdolabı kompresörü problemi

 - Yaşanabilecek LG buzdolabı reziztans arızası

 - Değişik modeller için buzdolabı fanı çalışmama sorunu

 - Her buzdolabı modeli adına arıza kod problemi

 - Genelde yaşanan soğutmuyor şikayetleri

Bu gibi daha pek çok sorun için online olarak yetkiliabi.com sitemiz üzerinden arıza kaydı bırakabilirsiniz.

LG Buzdolabı Servisi

LG çift kapılı buzdolabı ve diğer bütün modeldeki buzdolapları adına servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız eşliğinde aynı gün no frost buzdolabı bütün farklı cihazlarınız için adresinize ulaşmaktayız. Boyutları xxl buzdolabı ya da küçük boyutları olsun fark etmez; 1 saat içerisinde adresinize ulaşmaktayız.

Arıza kod üzerinden sorunlar, buzdolabı gazı ya da bu gibi pek çok problem karşısında en akılcı çözümleri ele almaktayız. Bazı zamanlar alt buzluklu buzdolabı ürünleri için farklı sorunlar da yaşanabilmektedir. Ancak uzman kadromuz aldıkları eğitim doğrultusunda tek kapılı buzdolabı gibi bütün farklı ürünler için en doğru çözümleri sağlamaktadır. Çalışmalarımız statik buzdolabı gibi değişik ürünleri de kapsıyor. Farklı LG marka buzdolaplarınız için telefonunuzu bekliyoruz.

Buzdolabı Modelleri İçin Profesyonel Teknik Servis Hizmeti

Aşamalı olarak ele aldığımız bütün farklı çalışmalarımız, her türlü buzdolabı modeli ürünlerini kapsamaktadır. Hatta en ince buzdolabı ya da en fazla yer kaplayan ürünleriniz konusunda bize ulaşabilirsiniz. Çünkü ofis buzdolabı ile beraber bütün farklı ürünlerinize yerinde müdahale sağlamaktayız. Beyaz ya da gri buzdolabı ürünleriniz için yeni nesil etkin çözüm yöntemleri üzerinden arızaları gideriyoruz. Ayrıca LG beyaz eşya ürünleriniz konusunda montaj, 1 yıllık yedek parça teminiyle periyodik bakım gibi pek çok hizmeti elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken online olarak ya da 4446010 çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşmaktır.

 

 

 

7/24 Hemen Ara