Modern hayatın en önemli ihtiyaçları arasına girmeyi başaran kurutmalı çamaşır makinesi modelleri zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Farklı model lg çamaşır makinesi arıza, bakım, montaj ve tamir ihtiyacınızda talebinizi yetkiliabi.com adresi veya 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Yaşanan Arıza Tipleri

Farklı marka ve model küçük çamaşır makinesi modelleri ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında gösterilebilir. Müşteri talep ve beklentilerine uygun olarak üretilen renkli çamaşır makinesi modelleri son dönemlerin en popüler tercihleri arasında sayılabilir. En sık yaşanan çamaşır makinesi arıza ve çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir.

 1- Makinenin kapağı açılmıyor

 ​​​​Portatif çamaşır makinesi modellerinde yaşanan kapak sorunu, çocuk kilidinin devreye girmiş olabileceğini gösterir. Programın henüz bitmemesi veya suyun tam olarak boşalmaması da bu arızaya neden olabilir.

2- Çamaşır makinesi su almıyor

Standart veya 9kg çamaşır makinesi modellerinde sık görülen bir diğer arıza su almamadır. Bu aşamada ilk olarak cihazın bağlı bulunduğu musluğun çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kapağı tam kapanmamış 10 kg çamaşır makinesi modelleri de su almayacaktır.

3- Cihaz sallanıyor ve bulunduğu yerde hareket ediyor

Titreşime hassas olan zemin malzemeleri üzerine yerleştirilen 8 kg çamaşır makinesi çalışma ve özellikle sıkma aşamasında sallanabilir ya da titreme yapabilir. Dengesiz ve aşırı yükleme de hareket sebepleri arasında sayılabilir. Montaj talimatlarına harfiyen uyulan en sessiz çamaşır makinesi modelleri geç saatlerde de sorunsuz bir şekilde yıkama yapar.

LG Çamaşır Makineleri

Çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiren sessiz çalışan çamaşır makinesi modelleri ile fark yaratan LG, müşteri talep ve beklentilerine uygun zengin seçeneklerle beğeni toplar. Enerji maliyeti ve su tüketiminde azalma ve yüksek verimliliğe sahip olan LG gri çamaşır makinesi modelleri, fonksiyon seçenekleriyle hijyen ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılar.

LG Çamaşır Makine Servisi

Farklı marka ve model 12 kg çamaşır makinesi ve 1000 devir çamaşır makinesi modellerine ait her türlü tamir, bakım, yedek barça temini ve montaj talebinizde ekiplerimiz güvenilir hizmetlerle yanınızdadır. Parça değişikliklerinde 1 yıl ilave garanti süresi verilir.

7/24 Hemen Ara