Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Bulaşık makineleri bir evin en fonksiyonel beyaz eşyalarındandır. Üstelik sudan tasarruf sağlarken, sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmenizi sağlar. Zaman içinde bulaşık makinelerinde birtakım arızalar görülebilir. Sınıfının en iyilerinden olan Electrolux bulaşık makinesi, birtakım hata kodları vererek makinenin periyodik bakımının geldiğini veya bazı parçaların artık değişmesi gerektiğini belli eder. Ankastre bulaşık makinesi olarak oldukça çok beğenilen electrolux bulaşık makinesinde su sızıntısından motor arızasına, termistör sensör hatasından alt-üst fan arızası ve kart hatasına kadar her arıza kodunun ne anlama geldiğine bakalım.

Electrolux Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

 01: Su sızıntısının algılandığını gösterir. Drenaj hortumu ve pompasına bakılmalıdır.

 02: Termistör sensörü hatası. Termistör sensör devreleri ve kablo bağlantılarına bakılmalıdır.

 03: Yıkama motoru arızası. Yıkama motorunun kabloları kontrol edilmeli, pompada tıkanıklık olup olmadığına bakılmalıdır.

 04: Üst fan arızası. Üst fan kabloları kontrol edilmelidir.

 05: Üst fan veya havalandırma arızası. Üst fan deliği ve kablolar kontrol edilir.

 06: Alt fan hatası: Alt fan kabloları kontrol edilir.

 07: Tahliye vanası arızası. Makine su tahliye etmiyorsa tahliye vanası arıza verir. Tahliye vanasının kabloları kontrol edilir, gerekirse tahliye vanası değiştirilir.

 08: Kullanıcı arabirimi kontrol hatası. Kullanıcı arayüzü kontrolü yapılır.

 10: Elektronik kontrol kartı arızası. Elektronik kontrol panosu değiştirilir.

 11: Tahliye vanası arızası. Tahliye vanası değiştirilir.

 Herhangi bir arıza durumunda Electrolux servis numarası 4446010 aranarak en yakın teknik servisle irtibata geçilmelidir.

Electrolux Bulaşık Makinesi Arızalarında En Doğru Adres

3,6 veya 7 programlı bulaşık makinesi sahibi olun, cihazınızda yaşadığınız bir arıza durumunda alanında uzman bir ekiple çalışan bir teknik servisten profesyonel bir destek almalısınız. Electrolux servis İstanbul olarak hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor, en hesaplı fiyatlarla yerinde ve garantili bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tezgah üstü mini boy bulaşık makinesi ve diğer bulaşık makinesi modelleri için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Electrolux Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Electrolux bulaşık makinesi teknik servis hizmeti almak için yetkiliabi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın bulaşık makinesi teknik servisini en kısa sürede bulmak için yetkiliabi.com aradığınız adrestir. 3 programlı bulaşık makinesi veya 6 programlı bulaşık makinesi olsun, her çeşit arıza, bakım ve onarım için mutlaka teknik servis desteği almalısınız. A sınıfı bulaşık makinesi başta olmak üzere, her model bulaşık makinesi arızasında güvenle başvuracağınız yetkiliabi.com, alanında uzman teknisyenleri ile kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti alacağınız adrestir.

 

7/24 Hemen Ara