Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Geniş ve kullanışlı iç kısımları ile Electrolux beyaz eşya ürünleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerin başında no frost buzdolapları gelmektedir. Electrolux beyaz eşya çeşitlerinin her biri en son teknoloji ile üretilmektedir. Özellikle çift kapılı buzdolabı ürünler arasında en son soğutma teknolojisi ile tüm yiyeceklerin en doğru ve sağlıklı şekilde korunmasını sağlar. Electrolux markasına ait tüm beyaz eşya çeşitlerinde ortaya çıkabilecek sorunlara karşı yetkiliabi.com sitesinden gerekli teknik desteği sağlayabilirsiniz. Ayrıca teknik servis hizmetleri için 4446010 numaralı telefon numaralarını da arayabilirsiniz.

Teknik destek hizmeti sadece Electrolux markasına değil AEG renkli buzdolabı çeşitleri için de teknik destek hizmeti vermektedir. Aeg markasına ait gri buzdolabı yani inoks buzdolaplarının periyodik bakım ve tamir hizmetleri de yetkiliabi.com teknik desteği tarafından sağlanmaktadır.

ELECTROLUX BUZDOLAPLARININDA ARIZA DURUMLARI

Electrolux buzdolaplarında ortaya çıkan arıza durumlarına en kesin çözüm için alanında uzman ekiplere danışmak gerekir. Buzdolapları zamanla soğutma ve dondurma kısımlarında bazı teknik arızaları rotaya çıkartabilir. Electrolux arıza durumlarında işi bilen kişilerin müdahalesi en kesin ve doğru çözüm olanaklarının sizlere sunulmasını sağlar. Genellikle Electrolux no frost buzdolabı ile diğer küçük buzdolabı çeşitlerinde görülen arıza durumları şu şekildedir;

 -Buzdolabı motoru ve dondurucu kısmının yeteri seviyede soğutma yapmaması,

 -Zamanla buzdolabı kompresörü ile buzdolabı fanı doğru şekilde çalışmaz ve çok sesli çalışmaya başlaması halinde,

 -Buzdolabı gazı ile soğutma düzeneği arasındaki sistemin arıza vermesi,

 -Buzdolabı içerisinde oldukça fazla buzlanmanın oluşması,

 -Derin donduruculu buzdolabı çeşitlerinde yiyeceklerin yeteri seviyede dondurulmaması ve buzlarının sürekli çözülmesi halinde teknik desteğin mutlaka alınması gerekir.

ELECTROLUX BUZDOLAPLARININDA TEKNİK DESTEK

Electrolux ve AEG markalarına ait tüm beyaz eşya çeşitlerinde gerekli teknik destek 4446010 numarasından verilmektedir. Buzdolabım soğutmuyor ya da çok sesli çalışıyor şeklindeki şikayetler için firmadan doğrudan bir teknik ekip talep edebilirsiniz. Teknik destek ekibi evinize kadar gelerek yerinde müdahale ile sorunları çözüme ulaştırmaya çalışır. Ayrıca buzdolabı modeli ne olursa olsun her markaya göre eğitim almış ekip, gerekli bakım ve tamir işlemlerini evinizde yapacaktır.

AEG BUZDOLABI MODELLERİ İÇİN TEKNİK EKİP DESTEĞİ

AEG beyaz eşya modelleri için teknik destek almak isteyen müşteriler 4446010 numaralı hattan veya internet sitesi üzerinden yardım alabilirler. Aeg markasına ait buzdolapları başta olmak üzere tüm beyaz eşya çeşitleri için teknik destek hizmeti verilmektedir. Özellikle AEG buzdolabı reziztans ya da motor ile ilgili sorunlarda mutlaka işinde profesyonel kişilere başvurmak gerekir. Yetkiliabi.com sitesinde ise tüm ekip markalara göre teknik eğitimden geçen ve profesyonel kimliğe sahip kişilerden oluşmaktadır.

BUZDOLAPLARINDA KULLANIM SÜRESİNİN ARTTIRILMASI

Buzdolaplarında kullanım ömrünün uzatılması kullanıcı ile doğrudan ilişkilidir. Özellikle xxl buzdolabı ve alt buzluklu buzdolabı çeşitlerinde en yeni soğutma teknolojisi kullanılmıştır. Bu buzdolaplarında verimlilik ve ömür uzun olmakla beraber hassasiyet de fazladır. Buzdolaplarının ömrünü artırmak için gerekli bakım ve onarımları doğru şekilde yapmak gerekir. Özellikle periyodik bakımlar oldukça önemlidir. Ayrıca bakım esnasında kullanılan parçaların standartlarına uygun olması ve doğru müdahale buzdolabının ömrünü doğrudan etkileyen bir durumdur.

 

7/24 Hemen Ara