Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Fimamız hızlı, sorun odaklı ve kaliteli hizmetleriyle; Electrolux çamaşır makinesi servis hizmeti vermektedir. Uzun süredir edindiği tecrübesiyle, işinde oldukça profesyonelleşmiş teknik kadromuz; tüm sorunlarınızı, hızlı bir şekilde çözmektedir.

Kurutmalı çamaşır makinesi ve renkli çamaşır makinesi dahil tüm ürünlerin; arıza tespiti, bakım, onarımını yapmaktayız. 8 kg çamaşır makinesi modellerinden, 12 kg çamaşır makinesi modellerine kadar; geniş çerçevede hizmet vermekteyiz.

Çamaşır makinesi onarım işini yapmadan önce, ilk olarak; makine arızasını iyi belirlemek gerekir. Arıza kesin olarak tespit edildikten sonra, artık onarım işlemlerine başlanabilir. Çamaşır makinesi onarımı yapılırken, kaliteli ürünler ve malzemeler kullanılmalıdır. Tüm yedek parça ürünlerimiz; kaliteli, orijinal ve 1 yıl garantilidir.

Çamaşır Makinelerinde Görülen Genel Arızalar

Çamaşır makineleri, marka ve modelleri farklı olsa da; genel olarak, benzer prensiplerle çalışırlar.

Çamaşır Makinelerinin Gürültülü Çalışması Sorunu

 - Çamaşır makinesinin bulunduğu zeminin, sert ve düz olduğuna emin olun.

 - Makinenizin, zemine uygunluğu ve zeminle gerekli uyumun sağlanmış olması önemlidir. Ayaklar, kontrol edilmelidir.

 - Makineye, dengesiz ve aşırı yükleme yapmadığınıza emin olun.

 - Makinenizin, boşaltım esnasında belli seviyelerde gürültü çıkarması normaldir. Fakat, aşırı gürültü varsa; tahliye pompa filtresinin temiz olduğuna emin olun.

Çamaşır Makinelerinde Su Sorunları

 

 - Tahliye pompa filtresi, temiz olmalıdır.

 - Su boşaltma sorunlarında, özellikle tahliye hortumunda bükülme vb. sorunlar olmadığına emin olunmalıdır.

 - Su almama sorunlarında, özellikle su dolum hortumunun düzgün takıldığına emin olunmalıdır.

Çamaşır Makinelerinin Sıkma İşlevinde Sorunlar

- Makinenize; deterjan, yumuşatıcı maddeleri aşırı derecede eklemediğinize emin olun ve sıkma devri ayarlarını kontrol edin.

 - Makinenize, dengesiz ve aşırı yükleme yapmadığınıza emin olun.

Güvenilir ve Profesyonel Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

Firmamız; arıza tespiti, onarım ve bakım konusunda güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Çözülemeyen tüm sorunlarda, müşterilerimizin daima yanındayız. Herhangi bir arıza veya bakım ihtiyacında; bize, hiç vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözebilecek tecrübeli ve uzman kadromuz, hemen sizlerle olacaktır.

Sorunlarınızda hemen, 4446010 servis destek numaramızdan talep oluşturabilir; yetkiliabi.com güvencesiyle, hızlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

7/24 Hemen Ara