Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yeni nesil etkin çözümlerimizle mutfak fırını ürünleriniz için akılcı çözümlerle teknik servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetimiz multifonsiyonel fırın ya da farklı modellerdeki tüm cihazlarınız için geçerlidir. Eğitimli ve uzman kadromuz dahilinde fırın set üstü ocak gibi tüm cihazlarımız konusunda montaj, onarım ve periyodik bakım desteği sağlıyoruz.

Sorun yaşadığınız a sınıfı fırın modelleriniz açısından çözüme yönelik etkin çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı ekipmanla uzman kadromuz elektrikli fırın cihazlarınız için yerinde müdahale sağlıyor. Çözüme yönelik ilkeli teknik servis desteğimiz, ankastre fırın üzerindeki her türlü soruna karşı en iyi destekle devam etmektedir.

Fırınlarda Karşılaşılan Gelen Arızalar Nelerdir?

Genelde Electrolux fırın çeşitleri modellerine bağlı olarak farklı teknolojilerden oluşabilir. Ancak bütün değişik ev fırını modellerinin çalışma prensipleri birbirine benzer. Bu yüzden fırın modelleri için yetkiliabi.com olarak sizlere en iyi desteği kesintisiz, profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamaktan gurur duyarız. Yaşanan arıza sorunları konusunda ocaklı fırın veya bütün farklı fırın çeşitleri için belli başlı bazı etmenler öne çıkmaktadır.

 - Alt ve üst kısmın eşit pişirmemesi

 - İç aydınlatma lambasının yanmıyor olması

 - Ocak gözünün alev almaması

 - Alevin düzensiz harlaması

 - Farklı hata kodları üzerinden sorunlar

Profesyonel Teknik Servis Desteği

Meydana gelen birbirinden değişik sorunlar için tam boy fırın ile diğer modellerimiz konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmetimiz aynı zamanda mini fırın için de yerinde müdahale üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yeni nesil teknolojik cihazlar ve uzman ekip eşliğinde, mobil olarak a sınıfı fırın çeşitleri konusunda yerinde müdahale etmekteyiz.

Elektrolüks Fırın Teknik Servisi

Kurumsal bir hizmet anlayışıyla turbo fanlı fırın veya kullandığınız bütün farklı fırın çeşitleri için etkin çözüm yöntemleri sunuyoruz. Sağladığımız raporlama üzerinden renkli fırın ürünleriniz konusunda mekanik veya hata kodu eşliğinde, çözüme yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Her türlü bakım, montaj, onarım ve 1 yıl garantili yedek parça temini, dereceli fırın gibi tüm cihazlarınız konusunda daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir teknik servisle, Aeg kapsamında bize sorunu bildirdiğiniz gün içerisinde adresinize ulaşmaktayız. Arıza kaydını online sitemiz üzerinden bırakabilir ya da 4446010 telefon numarasını kullanarak çağrı oluşturabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara