Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Hotpoint 1911 yılında kurulmuş ve beyaz eşya sektöründe önce bir markadır. Bir dünya markası olan Hotpoint Ariston bir çok çamaşır makinesi tasarlayarak tüketicilerine hizmet etmektedir.

Arıza ve montaj hizmetleri çerçevesinde Hotpoint Ariston çamaşır makinelerine  teknik servis hizmeti veren yetkiliabi.com tecrübeli personeli her geçen gün daha çok eve ulaşmaktadır. Çamaşır makinelerinde genelde oluşan arızalar şu şekildedir;

Gürültü arızası; zemine ayaklarının tam oturmamasından kaynaklanabilir,

Sıkma evresinde fazla titreşim; zeminin sert ya da düz oturmamasından kaynaklanan arıza nedenidir.

Bu tür arızalar ile birlikte su alma ve boşaltma konularında çamaşır makinelerinde sistem hataları oluşabilmektedir.

Çamaşır makinesinin arızaları doğru bir tespit ile analiz edilebilir. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi için ekiplerimiz ile doğru kontrolleri sağlayarak, servis çözümleri sunmaktayız.

Hotpoint Ariston Servisi

Servis alanında geliştirilen tüm yeniliklerin bilgisine hakim bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarda oluşan her türden arıza için en nitelikli, en tecrübeli ve en etkili teknik servis çalışmaları yapmaktayız.

Hotpoint Ariston marka her çamaşır makinesi ve markanın diğer ürünleri için kapsamlı bir faaliyetle teknik servis hizmeti sunmaktayız. Hotpoint Ariston servisi alanında yıllardır hizmet anlayışıyla her arıza sorununda, her müşterimize desteğimizi sunmaktayız.

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Yedek Parça

Tüm Beyaz eşya markalarının teknik eğitimlerine sahip olarak Hotpoint Ariston gibi markalara kaliteli arızai montaj ve bakım işlemi yapmaktayız. Servis hizmetinde emin adımlar ile ilerleyerek, her çamaşır makinesinin arızasını doğru yöntemlerle çözmekte ve sizlere sunmaktayız.

Hotpoint Ariston çamaşır makinesi yedek parça ihtiyaçlarında da hizmet merkezimiz parça garantili hizmet gerçekleştirmektedir. Orijinal ve Hotpint Ariston makinesine uyumlu yedek parça tedariği ile güvenli hizmet veriyoruz.

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Hotpoint Ariston çamaşır makinesi teknik servis hizmeti için yetkiliabi.com adresini ziyaret edebilir veya 4446010 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Garantili teknik servis ve güvenilir teknik servis konusunda zamanında ve hızlı çözümlerle hizmet vermekteyiz.

7/24 Hemen Ara