Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Gıdaların uygun ortamda uzun süre ve sağlıklı muhafaza edilmesini sağlayan derin donduruculu buzdolabı modelleri ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezidir. Ayarlanabilir iç gövdeleriyle ihtiyaca uygun olarak tasarlanan gardrop tipi buzdolabı çeşitleri, gelişen teknolojilerden alınan güçle günlük yaşama konfor katar. Yaşanan Miele arızalarında ekiplerimize 4446010 numaralı çağrı merkezi veya yetkiliabi.com online hizmetleri üzerinden acil çözüm bulabilirsiniz.

Buzdolabı Modellerinde Sık Karşılaşılan Sorunlar

Farklı marka ve model no frost buzdolabı modelleri benzer çalışma prensiplerine sahiptir. Kullanıcı kaynaklı sorunlar kullanma talimatında verilen öneriler dahilinde çözüme kavuşturulabilir. Buna rağmen; buzdolabı motoru, eskiyen parça, buzdolabı kompresörü veya yedek parça ihtiyacında yetkili servislerden hizmet almak gerekebilir. En sık karşılaşılan buzdolabı arızaları ve çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir.

1- Buzdolabı çalışırken ses yapıyor

Seslerin sebepleri farklı arızaların belirtisidir. Buzdolabı no frost ayarları doğru yapılmamışsa çalışma aşamasında ses çıkabilir. Cihazın eğri durması, farklı bir dolaba dayanması, çekmece veya rafların yerine tam oturmaması gibi sorunlar kullanıcılar tarafından giderilebilir. Ancak ses sorununun buzdolabı fanı kaynaklı olması halinde yetkili servisten destek almak gerekir.

2- Cihazın montajını kendim yapabilir miyim?

Cihaz tipine göre montaj talimatları farklılık gösterebilir. Garanti belgesinin kullanılabilmesi için yeni alınan inox buzdolabı ve diğer modellerin yetkili kişiler tarafından kurulması önerilir. Cihazın güvenle çalışabilmesi için kullanma kullanma kılavuzunda verilen bilgiler doğrultusunda montaj yapılmalı ve elektriğe bağlanmalıdır. Müşteri tercih ve beklentilerine uygun olarak üretilen Miele renkli buzdolabı modelleri yaşam alanlarına estetik değer katar.

3- Buzdolabının kapı yönü değiştirilebilir mi?

Seçilen buzdolabı modeli sabit bir kapak ile teslim edilir. Kapak açma yönünün değiştirilmesi isteniyorsa mutlaka yetkili servisi çağrılmalıdır. Kapak yönünün değiştirilmeye çalışılması halinde yaşanacak her türlü arıza ciddi sorunlara neden olabilir.

Miele Buzdolabı Modelleri ve Servis Hizmetleri

Geniş hacimli üst sınıf tasarım ve teknolojiye sahip olan 60 cm eninde buzdolabı modelleri, yeni standartlarıyla göz doldurur. Yüksek kaliteli tasarıma sahip olan Miele beyaz eşya çeşitleri, yiyeceklerin gerçek lezzette doğal tatlarını korumaları için özenle hazırlanır. Orijinal aksesuar seçenekleriyle daha kolay kullanım imkanına sahip olan en geniş buzdolabı modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize her zaman taze yemekler hazırlayabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara