Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Siemens bulaşık makinesi sektörünün öncü markaları arasında yer almaktadır. Home connect teknolojisi ile nerede olursanız olun yıkama programını seçebilir ve başlatabilirsiniz. Tab counter, size parlatıcının veya detarjanın bitmek üzere olduğunu hatırlatır. Siemens makinelerine özel emotion light aydınlatma sistemi kapağı açtığınızda size mavi bir ışık ile görüş alanı sunar. A+++ enerji sınıfı ile yüksek tasarruflu seçenekleri de Siemens bulaşık makinelerinde bulabilirsiniz. Sadece 46dB’de sessiz yıkama ile mükemmel sonuçlar alabileceğiniz IQ700 solo bulaşık makinelerini Siemens satış noktalarında bulabilirsiniz. Çoğu hassas tüketiciler için geliştirilmiş varioflex raf sistemi ile bulaşık dizme konusunda ciddi zaman tasarrufu elde edebilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilen Varioflex sepetler ve katlanan teller sayesinde daha fazla kapasite kullanımı elde edebilirsiniz. IQ500 modelinde dokunmatik kontrol paneliyle kolay program seçimi, variospeed Plus ile 3 kat hızlı yıkama özelliği tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Siemens bulaşık makineleri uzun ömürlü kullanım için dizayn edilmiştir, her elektronik cihaz gibi bakıma muhtaç olan modeller özellikle garanti kapsamı dışında tüketicilere zor anlar yaşatmaktadır. Yetkiliabi.com Siemens bulaşık makinesi teknik servisleri ile her zaman arıza, montaj ve bakım hizmetlerini siz tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. 1 yıl yedek parça garantisi ile yetkiliabi.com tüketicilere ekstra avantajlar sağlamaktadır. Orijinal yedek parça desteği ve hızlı Siemens bulaşık makinesi teknik servisi için 4446010 numaralı çağrı merkezini aramanız veya yetkiliabi.com üzerinden talep oluşturmanız yeterlidir.

7/24 Hemen Ara