Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Su tasarrufunda dünya rekorunu elinde bulunduran Vestel bulaşık makineleri aynı zamanda enerji tasarrufu ile de rakiplerinin bir adım önünde ilerlemektedir. Vestel bulaşık makinelerinin özel izolasyon sistemleri sayesinde her an sessiz yıkama özelliğini kullanabilirsiniz. Sadece 5.4 lt su kullanımı ile maksimum verimlilik elde edebilen Vestel bulaşık makineleri doğal kaynakların korunmasına da katkı sağlar. Suyun temas ettiği tüm yüzeylerde paslanmaz sac kullanılan Vestel bulaşık makineleri uzun ömürlü ve hijyenik yıkama sağlar. Ekstra kuru opsiyonu ile kuru ve parlak bulaşıklar elde etmenizi sağlar.Yıkama arkasından kapağı otomatik açılan Vestel bulaşık makineleri kurutma işlemini çok daha hızlı ve düşük sıcaklıkta gerçekleştirir. Ekstra hijyen gerektiren durumlarda yıkaması zor, aşırı kirli bulaşıklarınızı pırıl pırıl yıkamanızı sağlar. Çatal bıçak sepetinizi alt sepette dilediğiniz bölgeye kaydırma imkanı sunara tava ve tencerelerinize yeterli alan açarak pratik bir yerleşim sağlar.

Vestel Türkiye genelindeki geniş servis ağı sayesinde tüketicilerinin problemlerini çözmektedir.Yetkiliabi.com vestel bulaşık makinesi teknik servis hizmetleri ile kullanıcılara her zaman teknik servis desteği vermektedir. 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden her zaman vestel bulaşık makineleri için talep oluşturabilir, sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Uzman kadrosu ile 1 yıl parça garantisi veren yetkiliabi.com tamamen orijinal vestel yedek parçaları ile tüketicilere hizmet vermektedir.  

7/24 Hemen Ara