Yeni nesil teknolojilerden nasibini alan çamaşır makineleri günlük hayatı kolaylaştırırken kalitesini de artırıyor. Kirli çamaşırların istenmeyen kokuların yanı sıra kir ve lekelerden de kurtulmasını sağlayan makineler, gözle görülmeyen mikroplara karşı da etkilidir. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımlar için www.yetkiliabi.com Vestel servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Görülen Arızalar ve Çözüm Önerileri

Farklı marka, model, özellik ve kapasiteye sahip olan çamaşır makinelerinde yaşanan arızlar ve çözüm yöntemleri benzerdir. Konusunda deneyimli ekiplerden oluşan ve kaliteli hizmete odaklanan Vestel çamaşır makinesi servis hizmetlerimiz sayesinde makinenizden yüksek verim alırken kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. En sık karşılaştığımız arızalar ve çözüm önerilerimize göz atarak doğru bir kullanımla farkı yakalayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi su almıyor; bu sorunda hortumun musluğa bağlı olup olmadığı ve bağlı olan musluğun çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor; bu sorunda yıkama motoru kapasitörü veya yıkama motoru elektronik kart program cihazı arızalanmış olabilir. Konusunda deneyimli bir teknik ekibin müdahalesi şarttır. Vestel çamaşır makinesi yedek parça değişiminin gerekli olduğu müdahalelerde değişen parçaya 1 yıl garanti süresi verilir.

Çamaşır makinesi sıkma aşamasına geçemiyor; bu sorun genellikle kullanıcı kaynaklıdır. Dengesiz ve aşırı çamaşır yüklenmesi halinde su boşaltılamadığı için sıkma aşamasında da geçilemez.

Çamaşır makinesi su akıtıyor; bu sorunda ilk olarak su giriş ve çıkış hortum bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Burada bu sorun görünmüyorsa zaman kaybetmeden 444.60 10 çağrı merkezimizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi yumuşatıcıyı almıyor; bu sorunda deterjan gözü tıkanmış olabilir. Yerinden çıkarılarak temizlenmeli ve yeniden takılmalıdır. Yaşanan arızaların kullanıcı kaynaklı olması halinde sunduğumuz çözüm önerileri dikkate alınabilir.

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri

Tüketici beklentilerin dikkate alındığı zaman kurutmalı çamaşır makinelerinin daha revaçta olduğu söylenebilir. Devir, renk, yıkama kapasitesi, motor tipi ve enerji sınıfı tercihleri göz önünde tutularak en doğru Vestel çamaşır makinesi seçimi yapılabilir.

Vestel Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

Satın aldığınız cihazın montajından kullanım öncesi önerilere, arıza ve periyodik bakımdan yedek parçaya kadar her aşamada fark yaratan www.yetkiliabi.com online hizmetleri, müşterilerin hayatının kolaylaştırılmasına odaklanmıştır. Sunduğumuz Vestel çamaşır makinesi teknik servis hizmetlerine 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden de ulaşabilirsiniz.