Günlük hayatın en büyük yardımcısı olan beyaz eşyalar ve elektronik aletler son derece hassas bir yapıya sahiptir. Doğru kullanım ve düzenli bakımlar uzun süreli ve yüksek verimli bir kullanım periyodu yakalanmasını sağlar. Yetkiliabi bünyesinde bulunan Vestel servisi olarak ekiplerimiz yılda en az 1 kere olmak üzere periyodik bakım önermektedir.

Derin Dondurucularda Yaşanan Sorunlar Nasıl Çözüme Kavuşur?

Elektronik cihazlarda meydana gelen arızalar kullanıcı kaynaklı veya tekniktir. Yılın 365 günü kullanıma hazır olması gereken derin dondurucularda düzenli bakım ve temizlik ihmal edilmemesi gereken konulardır. Uzun süre çalışmayan veya dolap içi bakımı yapılmayan cihazlarda verim düşer ve kullanım ömrü kısalır. Vestel derin dondurucu arızaları ürünün sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Yeniden satın alma kararını vermeden önce mevcut arızalı derin dondurucunuz için www.yetkiliabi.com sitesi üzerinden online olarak ya da 4446010 numaralı telefon üzerinden arıza teşhisi için sabit fiyat garantisi ile uzman servislerimiz için talepte bulunabilirsiniz.

İlk defa kullanılacak veya uzun süre kullanılmamış bir derin dondurucu ilk olarak fişe takılmadan önce detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Varsa dolap içinde kalmış yiyecekler atılmalıdır. Dondurucunun buzları erimeye başladığı zaman uygun malzemelerle dip köşe temizliğe başlanmalıdır. Kullanıcı kaynaklı Vestel derin dondurucu arızaları ve çözümleri için başvurulması gereken kaynağın kullanıcı kılavuzu olduğu unutulmamalıdır. Düzenli ve verimli bir derin dondurucu için;

 * Saklanacak ürünleri gruplarına göre ayırmak

 * Paketi hasar görmüş ürünleri muhafaza etmek

 * Ağırlıklara uygun sıralama yapmak

 * En sık ihtiyaç duyulan ürünleri en üst bölmeye koymak gerekir.

Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Piyasada en çok rağbet gören Vestel derin dondurucu çeşitleri arasında; sandık tipi yatay modeller ve çekmeceli dikey derin dondurucular sayılabilir. Farklı fiyat, hacim, bölme sayısı, soğutma tipi, renk ve enerji sınıfına sahip olan ürünler bütçe dostudur. Yılın her döneminde sağlıklı beslenmek isteyenlerin yeni nesil tercihi olan Vestel derin dondurucu ayarları ilk kullanım öncesinde doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Vestel Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Alanında uzman ekiplerle farklı marka ve model beyaz eşyaların; montajından tamirine, yedek parça temininden periyodik bakımına kadar her türlü ihtiyaç halinde hizmet veren yetkiliabi.com online hizmetlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan sorulara ilk elden cevap alabilmek için bize 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.