Beyaz eşya kullanıcıları zamanla beyaz eşyalarında ortaya çıkan sorunlara kalıcı çözüm arama yoluna başvurmaktadır. Teka ve Profilo beyaz eşya arıza, bakım ya da tamir durumlarında Teka teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle Teka ocak ve Teka ankastre serilerde arızaların hızlı çözümü için mutlaka işin uzmanı teknik servisler ile iletişime geçmek önemlidir. Beyaz eşyalarda ve teka markasına ait tüm tekli ocak ile Teka set üstü ocak serilerinde arıza durumu için yetkiliabi.com adresinden yardım alabilirsiniz. Ayırca, 4446010 numarasından müşteri hizmetleri ile görüşerek, hızlı bir şekilde arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

TEKA OCAKLARDA ORTAYA ÇIKAN ARIZALAR

Teka ocak ve diğer teka markasına ait beyaz eşya arızalarında yetkiliabi.com adresinden anında destek almanız mümkündür. Teka teknik servis olarak Türkiye'nin her bölgesine hizmet veren servis, teka arızaları konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Teka markasına ait ocaklarda teknik servis olarak yetkiliabi.com sitesi hizmet vermektedir. Özellikle teka ikili set üstü ocak, beşli set üstü ocak, doğalgazlı ocak, gömme ocak, üçlü ocak ve gazlı elektrikli ocak serilerindeki arıza durumlarına teknik servis olarak hizmet verilmektedir. Teka ocaklarda en fazla rastlanan arızalar ise yanmama, yeteri kadar gaz almama ve dijital göstergelerin genel arıza durumlarıdır.

TEKA TEKNİK SERVİSİ İLE HİZMET AYRICALIKLARI

Teka teknik servisi, Türkiye'nin her bölgesinde müşterilerine ayrıcalıklı hizmeti sunmaktadır. Özellikle müşterilerin ocak ve diğer beyaz eşya türlerindeki arızalar başta olmak üzere yıllık periyotlarda bakım ve onarım hizmeti de sunulmaktadır. Gerekli hizmet çözümlerini hızlı bir şekilde almak için Teka servis Ankara ya da Teka servis İstanbul şeklinde site üzerinden bulunduğunuz il aramasını yapabilirsiniz. Böylece size en yakın servis listelenecek ve anında hızlı hizmetin ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz.

TEKA OCAKLARDA BAKIM VE ONARIMLAR

Teka ocaklar dönemsel olarak bakım ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu bakımlar esnasında ocaklarda varsa tüm arızalar giderilir ve parçalar değiştirilir. Değişen parçalar teknik servislerde parça garantisi kapsamında yer alır. Böylece ilerleyen süreçte herhangi bir arıza olması halinde parça garantisi ile ücretsiz arızalar giderilir. Teka servis İzmir ya da farklı bir bölge üzerinden tüm Teka markasına ait beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz.

TEKA TEKNİK SERVİSİ İLE PROFESYONEL HİZMET

Teka teknik servisi Türkiye'nin her şehrinde faaliyet gösteren bir hizmet ağına sahiptir. Bu hizmet ağının temelinde profesyonel hizmete dayanan uzmanlaşmış ekip yer alır. Uzmanlaşmış ve ürünler konusunda eğitimli ekip sayesinde Teka ocak ve diğer beyaz eşyalarda en garanti ve hızlı çözümü alabilirsiniz. Profesyonelliğe dayanan temel ilkeler ile hizmet sürecinde tüm müşterilere kalıcı çözümler bir arada sunulmaktadır.

7/24 Hemen Ara