Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerinden 4446010 numaralı telefonu arayabilir, Teka'nın profesyonel servis hizmetlerinden hiç beklemeden faydalanabilirsiniz. Teka beyaz eşya ve diğer Teka mutfak araçlarında meydana gelen her çeşit arızada alanında uzman teknisyenler hızlı ve garantili bir hizmet sunmaktadır. Sadece bir telefon uzaklığında olan Teka servisine ulaşarak hızlı, garantili ve kaliteli bir teknik servis hizmeti alabilir, cihazınızın ömrünü uzatan profesyonel tamir ve bakım hizmetlerinden en ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Teka Servis Hizmeti

Mutfakların vazgeçilmezi Teka buzdolabı, fırın ve ocaktan davlumbaz ve aspiratöre kadar tüm tüm mutfak cihazlarında yaşanan arızalarda zamanında adresinizde olan Teka servisi, hızlı ve güvenilir servis hizmetleri ile adını duyuruyor. Teka bacasız davlumbaz ve aspiratörlerde yaşanan olası arıza ve verim düşüklüğünde size en yakın Teka servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Teka mutfak araç gereçlerini ilk günkü performansı ile kullanmak istiyorsanız, herhangi bir arıza durumunda teknik servis hizmeti almalısınız. Ufak arızaların büyük masraflara yol açmaması için zamanında müdahale önemlidir.

Teka Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabından Teka ocak ve fırına tüm beyaz eşya sorunlarında yetkiliabi.com adresinden en yakın Teka servislerine ulaşılıyor. Buzdolabınız soğutmuyorsa, gürültülü çalışıyorsa, dondurucu veya soğutucu bölümünde sorun yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Teka servisi ile iletişime geçmelisiniz. Teka ankastre fırın arızalarından olan pişirme sorunlarından göstergeye her çeşit arızada Teka servisi daima yanınızdadır. yetkiliabi.com adresinden hızlı ve kolay bir şekilde adresinize en yakın Teka servisine ulaşabilirsiniz.

Teka Teknik Servisi

Teka evyeden Teka davlumbaz, aspiratör, fırın ve buzdolabına tüm Teka ürünlerinde yaşanan arızalarda hızlı ve güvenilir bir teknik servis hizmeti sunuluyor. Teka aspiratör, davlumbaz, fırın ve buzdolabı arıza ve bakımlarını hem hesaplı hem de garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz. Periyodik bakımdan tüm arıza ve performans sorunlarında alanında tecrübeli Teka personeli daima hizmetinize hazırdır.

Teka fırın, buzdolabı veya ocakta zaman içinde veya kullanıcı hatasından kaynaklanan sebeplerle arızalar görülebilir. Mutfak araç gereçlerinin sorunsuz kullanımı son derece önemlidir. Olası bir arıza durumunda artık beklemenize gerek yok. Teka teknik servisini günün her saatinde arayabilir, sorunlara yerinde ve hızlı çözüm sunan Teka servis hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara