Haftanın her günü 7/24 şekilde Arçelik klima arızaları kayıt altına alınmakta ve gerekli işlem yapılmaktadır. Sektörün en güvenilir ekibi olan yetkiliabi.com Arçelik klima servisi, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Gerekli deneyim ve bilgiye sahip olan Arçelik klima servis elemanlarına kolay bir şekilde ulaşılabildiği gibi destek de alınabilmektedir. Arçelik klimaların onarımları kaliteli bir şekilde yapılarak müşterilere teslim edilmektedir.

Uzman kadrolara sahip ve yaptığı işe değer veren firmamız, İstanbul Arçelik servisleri ve Ankara Arçelik servisleri gibi büyük şehirlerde hizmet vermenin yanı sıra Düzce Arçelik servisleri ve Denizli Arçelik servisleri ile de orta ölçekli şehirlerde teknik servis hizmeti vermektedir. Son derece ekonomik bir fiyat politikası uygulanmakla birlikte bütün işlemler hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Özel teknik servis kadromuz, 20 yılı aşkın tecrübe ile hizmet vermektedir.

Arçelik Klima Servisi

En iyi teknik servis uzmanlarına sahip olan  firmamız, Bursa Arçelik servisleri ve İzmir Arçelik servisleri ile kilit noktalarda da Arçelik klimaların arızalarına çözüm üretmektedir. İşini yıllardır profesyonel bir şekilde yapan firmamız, müşterilerini memnun edecek çalışmalarda yer almaktadır. Her geçen gün kendini daha da geliştiren profesyonel ekibimiz, işini severek yapmaktadır.

Müşteriler, Arçelik beyaz eşya servisi için yüksek maliyetlere katlanmaya artık son hem de yedek parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi ile.. En özel ve donanımlı araçlar ile yola çıkan ekibimiz, onarımı yerinde veya atölyede gerçekleştirerek Arçelik klimalarınızı en kısa sürede teslim etmektedir.

Arçelik Klima Bakım ve Onarım

Gerekli sektörel eğitimi almış ekip arkadaşlarımıza ulaşmak için yetkiliabi.com adresi ziyaret edilmeli veya 4446010 numarası aranmalıdır. Başarılı servis ağımız ve güçlü servis kadromuz, müşterilere kesintisiz hizmet anlayışı sunmaktadır. Arçelik klimalarda oluşmuş arıza ne kadar büyük olursa olsun kısa süre içerisinde çözümlenir ve onarımı gerçekleştirilir.

Arçelik klimanın onarımı gerçekleşmeden önce arızanın kaynağı tespit edilmektedir. Onarımı gerçekleştirilen Arçelik klimalar, eskisi gibi verimli bir şekilde çalışmaya devam eder. %100 Müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, Arçelik klimaların bakımlarını da aynı özveri ile yapmaktadır. Arçelik klimalarını uzun süre kullanmak isteyen müşteriler, bakımlarını aksatmamalıdır. Güvenilir bir teknik servis hizmeti sunan yetkiliabi.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır.