Beko ev tipi klima, Beko salon tipi klima, Beko portatif klima gibi bir çok seçeneği olan markanın tüm ürünlerine satış noktalarından ulaşabilirsiniz. 

Beyaz eşyalarınızda özellikle klimalarınızda yaşadığınız sorunlar başınızı ağrıtabiliyor. Yetersiz teknik servis hizmetleri de canınızı sıkabilir. Yetkiliabi.com teknik servisleri olarak kesin ve kalıcı çözümlerle beyaz eşya ve teknik hizmet sorunlarınıza son veriyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ve uzman ekibimizle Beko servisi olarak her türlü klimanızın montaj, bakım ve arıza hizmetlerini veriyoruz.

Klimalarda Genellikle Görülen Aksaklıklar

Klimanız hangi marka olursa olsun, bütün markalarda uzmanlaşan ekibimiz her türlü sorunlarınızda kesin çözümler sunuyorlar. Bütün klimaların çalışma prensipleri genellikle benzerlik gösteriyor. Bu nedenle yetkiliabi.com servislerini aramadan önce Beko klimanızın verdiği uyarıları dikkate almanız gerekiyor. Sıklıkla görülen klima sorunları şunlardır;

1-Klima yeterince veya hiç soğutmuyor.

 -Klimanız yeterince soğutmuyorsa filtreleri kirlenmiş olabilir. Bunun için Beko klima filtrelerini çıkarıp temizleyebilirsiniz.

 -Klimanızın ayarlarını kontrol edin. Aşırı soğuk veya sıcak durumlarda ayarlar düşük olabiliyor.

 -Hava giriş çıkışlarını kontrol edin. Klimanızın çevresinin tamamen açık olmasını sağlayın.

 -Klimanız az soğutuyor ya da hiç soğutmuyorsa ya gazı bitmiştir ya da basınç ayarı değişmiştir.

 -Klima içindeki bakır borular veya izolasyonu zarar görmüş olabilir.

 -Fanlar veya kompresör arızalanmış olabilir.

2- Beko klimaların hata kodları;

 -Birinci led 1 kez yanıp 3 saniye sönüyorsa; İç ünite termistöründe sorun vardır.

 - İkinci led 2 kez yanıp 3 saniye sönüyorsa; dış ünite termistöründe sorun vardır.

 -Üçüncü led 3 kez yanıp 3 saniye sönüyorsa; multi split klimanız hem soğutmada hem de ısıtmada çalışıyor demektir.

 -Dördüncü led 4 kez yanıp 3 saniye sönüyorsa; kompresör arızalı demektir.

Beko Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde klimanızın sorun çıkarmasını istemiyorsanız, yetkili ve uzman ekiplere düzenli bakımını ve olası durumlarda tamiratını yaptırmalısınız. Yetkiliabi servisleri olarak sadece İstanbul değil Ankara ve İzmir şehirlerinde de beyaz eşya teknik servis hizmeti veriyoruz.

Klimanız hangi marka olursa olsun bakım, arıza veya bilgi alma gibi durumlarda yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Bursa veya Denizli şehirlerimizde de, talep oluşturduğunuzda ekibimiz bir saat gibi sürede adresinizde oluyorlar. İş deneyimine ve ahlakına sahip ekibimiz düzce ilinde de hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanıyorlar.

Ekibimiz yerinde arıza tespit yaparak, sorunun ne olduğunu ve çözümünü anlatıyor. Kalıcı ve kesin çözüm sunarak klimanızın yüksek performansta çalışmasını sağlıyorlar.