Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlara kalıcı ve garantili çözümler üretiyoruz. Teknik servis alanında 20 yıllık tecrübemizle Electrolux teknik servis olarak başta Aeg ve Electrolux beyaz eşyalarınız olmak üzere her türlü beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montajı hizmetini veriyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle yetkiliabi.com servisi olarak bir telefonla en kısa sürede sorununuzu gideriyoruz.

Elektrolux Beyaz Eşyalarda Görülen Genel Arızalar

Beyaz eşyaların markaları ve teknolojileri farklı olsa da çalışma sistemleri benzerlik gösterdikleri için bütün markalarda uzmanlaşmış ekibimiz, Electrolux beyaz eşya veya başka marka ürünlerinizin arızasını da garantili olarak gideriyor. Genellikle görülen Electrolux arızaları şunlardır;

Elektrolux Çamaşır Makinesi Arızaları; Çamaşır makinesi çalışmadığında ilk olarak prizi, fişi ve musluktan suyun gelip gelmediğini kontrol edin. Genel olarak Electrolux çamaşır makinesi arızası program aygıtı sorunudur. Servisimizi aradığınızda bilgisayara bağlayıp, yazılımsal veya fiziki olarak gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Elektrolux Buzdolabı Arızaları; Buzdolabının iç ışığı yanmasına rağmen buzdolabı çalışmıyorsa, Electrolux buzdolabı motorunuzda arıza olabilir. Fişi prizden çekip, hızlı şekilde servisimizi arayıp, servis talebi oluşturmalısınız. Buzdolabınız çalışıyor fakat soğutmuyorsa gazı bitmiş olabilir. Bu durumda da servisimizi arayıp, durumu bildirmeniz yeterlidir. Buzdolabınız yeterince soğutmuyorsa, yiyecekleri ve tabakları dengesiz yerleştirmiş veya soğutma ayarını düşük yapmış olabilirsiniz.

Elektrolux Bulaşık Makinesi Arızaları; Genellikle Electrolux bulaşık makinesi sorunu programın başlamamasıdır. Öncelikle makinenin kapağının iyi kapandığından, makineye elektrik ve su geldiğinden emin olun. Bunlarda sorun yoksa gecikme programının ayarlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Makine suyu tahliye etmiyorsa, filtre ve gider tıkalı olabilir. Tahliye hortumunun ezilmiş veya bükülmüş olmadığını kontrol edin.

Elektrolux Fırın Arızaları; Ankastre veya set üstü Electrolux fırın ürünleriniz gazla veya elektrikle çalışırlar. Fırında elektrikten kaynaklanan bir sorun varsa, servisimizi aramadan önce elektrikçinizle görüşmelisiniz. Rezistans ve termostat kontrollerini yaptırınız. Gazlı fırınlarınızda gözenekler tıkandığı için çalışmayabilirler bu nedenle periyodik olarak gözenekleri kontrol etmelisiniz.

Elektrolux Beyaz Eşya Servisi

Her türlü beyaz eşya arızalarınız, bakım veya montajlarınız için 4446010 numaralı irtibat hattımızı aramanız yeterlidir. Bir saat gibi bir sürede ekibimiz adresinizde oluyor. Sorununun kaynağını yerinde tespit edip, kalıcı ve garantili çözüm üretiyorlar. Parça değişimi için orijinal parça kullanıyoruz. Bu sayede hem garantili servis hizmeti hem de yedek parça garantisi almış oluyorsunuz.

 

 

7/24 Hemen Ara