Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet almak almak istiyorsanız Yetkiliabi.com teknik servisimizi arayabilirsiniz. Bütün miele beyaz eşya ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti zihniyetiyle gerçekleştiriyoruz. Online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan bize ulaşabilir, kaliteli ve 1 yıl yedek parça garantili hizmet alabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarda Görülen Genel Arızalar

Yeni aldığınız beyaz eşyaların arıza çıkarmamasını ve yüksek verimlilikte çalışmasını isterseniz. Herhangi bir sorun karşısında da kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti beklersiniz. 20 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip kadromuz beyaz eşya miele ürünlerinizde oluşan bütün sorunları yerinde tespit edip, akılcı ve kalıcı çözümler üretiyor. Sadece miele ürünleri bütün marka ve modellerde ihtisas sahibi ekibimiz, sorunlarınıza ve şikâyetlerinize profesyonel çözüm buluyoruz.

Beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını ve sık sık arıza vermemesini istiyorsanız, kullanım kılavuzunda yer alan uyarı ve bilgileri dikkatli okumalısınız. Ürünlerinizin ilk kurulumunu yetkili servise yaptırmaya dikkat ediniz. Genel olarak beyaz eşyalarda görülen sorunlar şunlardır;

1-Evinizde kullandığınız miele bulaşık makinesi modelleri ne olursa olsun; bulaşıkları ağır kirli, düzensiz ve aşırı fazla yükleminizde temiz bir yıkanma sağlayamazsınız.

 - Atık su tahliye yapılmadığı durumunda hortumu ve filtreyi kontrol edin. Herhangi bir tıkanma veya ezilme var mı?

 - Bardaklar ve tabaklar lekeli çıktığında, yanlış veya yetersiz deterjan ve yumuşatıcı kullanmışsınızdır.

2-Teknolojik donanıma sahip miele çamaşır makinesi modelleri sağlam ve sert zemine yerleştirilmelidir. Denge ayaklarını çok iyi ayarlamalısınız. Makine herhangi bir nesneye yaslandırılmamalıdır.

 - Makinenizin çamaşırları çok iyi yıkamasını istiyorsanız uygun ve kararında deterjan, yumuşatıcı eklemelisiniz. Ürününüzün kullanma kılavuzunda miele çamaşır makinesi hata kodları bulunuyor. Makinenizin ekranında olası F01’den F100’e kadar hata kodlarından birini görürseniz, öncelikle ne anlama geldiğini okuyup, ona göre önlemini alınız. Sizi aşan durumlarda makinenin fişini çekin, musluğu kapatın. Hata koduyla birlikte teknik servisinizle irtibata geçiniz.

Miele Beyaz Eşya Servisi                  

Miele beyaz eşyalarınızla birlikte miele klima modelleriniz için de online veya 444 60 10 çağrı hattımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz. Profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz bir saatte adresinizde oluyor. Sorununuzu yerinde tespit edip, sorun ve çözümü hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmetimizle birlikte 1 yıl parça garantisi imkânına da sahip oluyorsunuz.

7/24 Hemen Ara