Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Klimalarınızın montaj, bakım ve olası arızalarında kaliteli hizmet almak istiyorsanız Yetkiliabi.com da mitsubishi klima teknik servisimizi arayabilirsiniz. Yirmi yılın verdiği tecrübeyle başta Mitsubishi klimalar başta olmak üzere her türlü klimanızın onarım, bakım ve montaj işlemlerini ekonomik ve garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürününüz ister inverter klima isterse taşınabilir klima olsun uzman kadromuzla akılcı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Klimalarda Görülen Genel Arızalar

Mitsubishi klimaları kendi kendine teşhis sistemine sahiptir. Kontrol sistemi bir hata tespit ettiğinde, tüm cihazın çalışmasını engeller ve hatalı bir durumun nedenini ekranda gösterir. Klima arıza kodları veya kullanım hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 444 60 10 numaralı çağrı hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir teknik servisten beklediğiniz, hızlı, garantili, ekonomik ve akılcı çözümleri servisimizde bulabilirsiniz. Genellikle karşılaştığımız klima arızaları şunlardır;

E1 hata kodu; Oda sıcaklık sensör arızasını gösterir.

E2 hata kodu; Dış ünite sensör arızası durumu vardır.

E3 hata kodu; Evaporatör sensör arızasını gösterir.

E57 hata kodu; Yetersiz soğutkan, gaz eksikliği, ara tesisat bakır boru kırık, kompresör basıncı düşük gibi birden fazla sorun olabilir. Bu hata kodlarını gördüğünüzde klimanızı kapatıp, servisinizi arayınız.

E4 hata kodu; uzaktan kumandanın klima kontrolünü sağlayamadığını gösterir. Kumandanın pillerini kontrol ediniz Yeni pillere rağmen kumanda çalışmıyorsa yenisiyle değiştirmelisiniz.

Mitsubishi Klimaları

Mitsubishi (üç elmas), ilk olarak 1870’da Yataro Iwasaki tarafından Japonya’da deniz taşımacılığı amacıyla kurulmuştur. Zamanla adı ve faaliyet alanı değişip gelişen şirket 2012’de Mistubushi Elektric Türkiye olarak ülkemize giriş yapmıştır. Şirket alt yapı ürünleri ve fabrika otomasyonları faaliyetinde de bulunsa da Türkiye’de marka olarak klimayla özdeşleşmiştir.

Firmanın tüketicilere sunduğu multi sistem ve split klima modelleri bulunuyor. Ev,ofis ve ticari amaçlı en son çıkan klima modelleri ile yüksek verim ve düşük enerji tüketimi sağlıyorlar. Piyasaya yeni sürdükleri MZS-AP Enviro a sınıfı klima modeliyle en sessiz klima özelliğine sahiptir. Wi-fi arayüzü sayesinde kolay kullanıma sahiptir.

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi veya diğer marka klimalarınız için online olarak veya 444 60 10 çağrı hattımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz. Klimalarınız yüksek verimlilikte çalışmasını istiyorsanız periyodik bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Klimanızın montaj veya bakımı için servis talebi oluşturduğunuzda ekibimiz bir saat içinde belirttiğiniz adreste olacaktır. Sorunlara hızlı müdahalesiyle müşteri memnuniyetini kazanan kadromuz, akılcı ve kaliteli çözümleriyle klimanızın yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamaktadır.