Hotpoint Amerika Birleşik Devletleri California eyaletinde 1911 yılında kuruldu, 1920’de İngiltere pazarına girdi. En önde gelen ürünleri arasında Hotpoint çamaşır makinesi, Hotpoint bulaşık makinesi, Hotpoint Buzdolabı, Hotpoint fırın gelmektedir. 2007 yılında Indesit markasının Hotpoint’i satın almasıyla birlikte , Ariston markası ile birleşerek Hotpoint Ariston olarak faaliyetlerini yürütmeye başladı.

Beyaz eşyaların gelecekte interaktif olacağını belirten Indesit company CEO’su çamaşır makinelerinden, buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden klimalara , cihazların birbirleri ile iletişimde olacağı bir çağ başlayacağını belirtiyor. Hotpoint Ariston markası da dünyada ar-ge ve inovasyon çalışmalarına ciddi yatırım yapan bir beyaz eşya markası olarak tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyor.

Hotpoint Ariston Türkiye’deki faaliyetleri esnasında ciddi satış rakamları yakalamıştır, bu durum da servis ağlarının çok kuvvetli olmasını gerektirmektedir. Yetkiliabi.com Hotpoint Ariston’un tüm beyaz eşya segmentine teknik servis desteği vererek kullanıcılarının her zaman hizmet almasını sağlamaktadır. Hotpoint Ariston cihazlarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için 4446010 numaralı çağrı merkezinden teknik servis desteği alabilir garantisi bitmiş ürününüz için 1 yıl yedek parça garantisi hakkını elde edebilirsiniz.

Hotpoint Ariston’un Türkiye’deki faaliyetlerini durdurma kararı almasından sonra tüketicilerin teknik servis taleplerini karşılamak konusunda çalışmalar yapmıştır. Güvenilir, kaliteli ve hızlı beyaz eşya teknik servisleri ile anlaşmalar yapan firma tüketicilerinin mağdur olmaması için çalışmalar yürütmektedir. Yetkiliabi.com da bu kaliteli teknik servis hizmetini Hotpoint Ariston markası için vermektedir. İstanbul Hotpoint Ariston teknik servis hizmetinin yanında İzmir Hotpoint Ariston teknik servisleri, Ankara Hotpoint Ariston teknik servisleri ve Bursa Hotpoint Ariston teknik servisleri ile tüketicilerin arıza, montaj ve bakım taleplerine hızlıca cevap verilmektedir.

Yetkiliabi.com üzerinden oluşturacağınız Hotpoint Ariston teknik servis taleplerinize en kısa sürede cevap vererek, uzman kadrolar ile beyaz eşyalarınıza servis hizmeti veriyoruz. Hotpoint Ariston müşterilerinin beyaz eşyalarının garanti  süresi geçmiş olsa bile en uygun koşullarda teknik servis hizmetini 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden alabilirler.

 

 

7/24 Hemen Ara