Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Siemens 171 yıllık tecrübesiyle geniş yelpaze ürün çeşitleri ile tüketicilere hizmet vermektedir. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu konusunda çalışmaları olan Siemens özellikle beyaz eşya sektöründe globalde öncülük yapmaktadır.

Her segmente özel Siemens beyaz eşya ürünlerinin başında Siemens fırınlar, Siemens Klimalar, Siemens buzdolapları ve Siemens çamaşır makineleri gelmektedir. Teknoloji ile tüketici ihtiyaçlarını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen Siemens sahip olduğu tecrübe ile Türkiye’deki bir çok ev ve iş yerinin temel ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmektedir.

Siemens buzdolabı ve derin dondurucuları teknolojileri ve modern özellikleri sayesinde, yiyecekleri daha uzun süre taze tutar ve onları rahatça depolamanıza yardımcı olurlar. Ankastre ürünleri ile mutfak dolaplarınıza tam olarak entegre olan, göze hitap eden Siemens buzdolapları soğutma ve dondurma olarak 2 ayrı haznesiyle kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Paslanmaz çelik veya siyah cam yüzeyler ile her tercihe seçenek sunan Siemens buzdolapları uzun kullanım ömürleri sayesinde de tüketici dostudur. 1930 yılında kuru emme yöntemi ile üretilen ilk buzdolabı olmayı başaran Siemens buzdolapları sektöre öncülük etmiştir. Hyperfresh teknolojisi ile 2 kat daha fazla süre yiyecekleri taze tutan Siemens buzdolapları meyve ve sebzelerin de nemini koruyarak her daim sağlıklı ürün tüketmenize imkan tanır.

Siemens tüm beyaz eşya segmentleri için ciddi bir teknik servis ağı oluşturmuştur. Garantisi biten cihazlar için de Türkiye genelinde bir çok teknik servis ile işbirliği içindedir. Yetkiliabi.com tüm Siemens Beyaz eşyalarınınz için güvenilir teknik servis hizmeti vermektedir. 4446010 çağrı merkezi üzerinden Siemens Beyaz eşya teknik servisi talep edebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siemens orijinal yedek parça kullanımı konusunda tüketicilerini sürekli bilinçlendirmektedir, iş birliği içinde olduğu Siemens teknik servisleri olan ilişkilerinde de bu konuyu ön plana çıkarmaktadır. Yetkiliabi.com tüm Siemens marka beyaz eşyalarınızın parça değişimlerinde 100% orijinal parça kullanmayı ilke edinmiştir. Bu sebeple Siemens Beyaz eşya teknik servisi verdiğimiz tüketicilerimize 1 yıl parça garantisi verebilmekteyiz. Sizler de yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 numaralı çağrı merkezinden Siemens teknik servis desteği alabilir, almış olduğunuz hizmeti değerlendirebilirsiniz.

7/24 Hemen Ara