Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya sektörünün lider markalarından biri olarak her zaman yeni teknolojiler ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün gruplarını üretmiştir. Özellikle her evin değişik ihtiyaçlarını karşılayacak buzdolabı çeşitleri ile tüketicilerini mutlu etmektedir. No-Frost, gardrop tipi, çift kapılı ve tezgah altı olmak üzere 4 çeşit Vestel Buzdolabı görebilirsiniz.

Vestel bulaşık makineleri de piyasada kendini kanıtlamış ürünler arasında yer almaktadır. Vestel bulaşık makineleri hijyen ve parlaklık sağlarken zamanda da tasarruf ettirmektedir.Görselliğe önem veren tüketiciler için de Retro Bulaşık makinesi ve Rustik bulaşık makinesi modelleri tercih edilmektedir.

Vestel çamaşır makineleri farklı kg kapasiteleri ve hijyen teknolojileri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürünlerdir. Birçok tüketici sessiz çamaşır makineleri için ciddi arayışlara girerler, Vestel çamaşır makineleri sessiz inverter motoru kullanarak bu tarz tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Kurutma ihtiyacı olan fakat yeterli alanı olmayan tüketiciler için de Vestel kurutmalı çamaşır makinesi üreterek yine bir ilke imza atmıştır.

Vestel tüm beyaz eşya segmentleri için ciddi bir teknik servis ağı oluşturmuştur. Garantisi biten cihazlar için de bir çok teknik servis ile işbirliği içindedir. Yetkiliabi.com tüm Vestel Beyaz eşyalarınınz için güvenilir teknik servis hizmeti vermektedir. 4446010 çağrı merkezi üzerinden Vestel Beyaz eşya teknik servisi talep edebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Vestel orijinal yedek parça kullanımı konusunda oldukça hassas davranmaktadır, iş birliği içinde olduğu Vestel teknik servisleri olan ilişkilerinde de bu konuyu ön plana çıkarmaktadır. Yetkiliabi.com tüm Vestel marka beyaz eşyalarınızın parça değişimlerinde 100% orijinal parça kullanmayı ilke edinmiştir. Bu sebeple Vestel Beyaz eşya teknik servisi verdiğimiz tüketicilerimize 1 yıl parça garantisi verebilmekteyiz. Sizler de yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 numaralı çağrı merkezinden Vestel teknik servis desteği alabilir, almış olduğunuz hizmeti değerlendirebilirsiniz.

7/24 Hemen Ara